776 773 713info@joik.cz
en
0 Kč
  1. Homepage
  2. Péče o tělo
  3. Anticelulite
  4. Joik - Olej proti celulitidě
Joik - Olej proti celulitidě

Joik - Olej proti celulitidě

Objem
100 ml
in stock
Price
459
pcs
Parametrs
Ask us !

Tělový olej proti celulitidě hydratuje a zpevňuje pokožku, pomáhá ji udržovat hydratovanou a vyhlazuje ji. Směs rychle se absorbujících olejů ze semen slunečnice a meruňky je obohacená o komplex z mořských řas, břečťanu, hořkého pomeranče a rozmarýnu. Směs pomáhá bojovat proti celulitidě, zlepšuje strukturu pokožky a její elasticitu a stimuluje metabolismus v buňkách pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti.

100% přírodní produkt

Hlavní ingredience

Olej ze semen meruňky – zabraňuje vysychání pokožky a její odlupování

Slunečnicový olej – hydratuje a chrání pokožku

Extrakty z mořské řasy, břečťanu, hořkého pomeranče a rozmarýnu – urychlují metabolismus pokožky a napomáhají ničit celulitidu.

Použití

Vmasírujte olej na pokožku problémových partií. Pro lepší výsledky používejte olej proti celulitidě dvakrát denně během 4 měsíců. Po 4. měsíci pokračujte v používání oleje jednou denně. Sám kosmetický přípravek nemůže dělat zázraky – podpořte jeho účinek zdravým životním stylem a cvičením. Vhodné pro všechny typy pleti.

Nedoporučujeme používat tělové mléko v době těhotenství a v době kojení.

Složení

helianthus annuus seed oil, prunus armeniaca kernel oil, aqua (and) glycerin (and) fucus vesiculosus extract (and) hedera helix extract (and) citrus aurantium amara peel extract (and) rosmarinus officinalis leaf extract (and) sodium benzoate (and) potassium sorbate, citrus limon peel oil, linalool* * components of natural essential oils

Objem
100 ml


• • • Where you can find us • • •