Vonný difuzér Grapefruit & Mandarin

Vonný difuzér Lumiere du soleil (1)

Vonný difuzér Grapefruit & Mandarin 100 ml Více informací

 Skladem 2 ks
950
785 bez DPH
DPH:
21 %
ks
EAN:
4742578004740

Svěží a čistá, ale přesto komplexní vůně, která vás překvapí tóny mandarinky, pomeranče, broskve, jahody, sladké mimózy a růžového grapefruitu. Sofistikovaná směs lahodných ovocných citrusových vůní.

Vonný difuzér JOIK je stylovým doplňkem do každé místnosti a dokonalou alternativou k vonné svíčce, kde nelze použít svíčky. Difuzér je vyroben z ekologického základu rostlinného původu a nejlepších vonných olejů a plní místnost nádhernou vůní.

Intenzitu vůně lze regulovat podle počtu použitých rákosí a podle toho, jak často se rákos převrací.

POUŽITÍ

Odstraňte ozdobný uzávěr a vnitřní zátku z láhve, následně vraťte na lahev zdobný uzávěr a vložte přiložené tyčinky do difuzéru. Tyčinky do sebe natáhnout olej a do 24 hodin začnou vůni rozptylovat po místnosti.Pokud po 24 hodinách nejsou tyčinky dostatečně nasáknuté olejem, v lahvi je obraťte.

Difuzér umístěte do oblasti, kde dochází k pohybu vzduchu, což zajišťuje lepší tok vůně. Intenzitu vůně můžete upravovat počtem použitých dřevěných tyčinek a tím, jak často je otáčíte.

Vůně trvá přibližně 3-4 měsíce. Pozor, tekutina může poškodit textilie, dřevěné a plastové povrchy. Při kontaktu s kůží ji omyjte mýdlem a vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Intenzitu vůně můžete upravovat počtem použitých dřevěných tyčinek a tím, jak často je otáčíte.

Parametry

Objem: 100 ml

Uživatelská recenze produktu Vonný difuzér Grapefruit & Mandarin

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů